Share

Gönen Onunla Güzelleşiyor…

Gönen Onunla Güzelleşiyor…

Peyzaj, özel köy evi, villa, apartman, iş yeri projeleri, özel çizimler.. ev mi yaptırmak istiyorsunuz, işte gideceğiniz adresi: Gönen’in özel sektörde ilk ve tek bayan Mimarı Özlem Tarkan

____________________

Peyzaj, özel köy evi, villa, apartman, iş yeri projeleri, özel çizimler.. ev mi yaptırmak istiyorsunuz, işte gideceğiniz adresi: Gönen’in özel sektörde ilk ve tek bayan Mimarı Özlem Tarkan

Çamurcu Mimarlık Bürosu sahibi Özlem Tarkan, özel sektörde Gönen’in tek bayan mimarı. Genç ve başarılı bir mimar olan Özlem Tarkan, İTÜ ( İstanbul Teknik Üniversitesi) Mimarlık Bölümü mezunu. 5 yıllık üniversite eğitimini, hazırlıkla beraber 4 yılda tamamladı ve üniversite tarafından ‘Üstün Başarı Belgesi’yle ödüllendirildi. Gönen doğumlu olan Mimar Özlem Tarkan, orta ve lise döneminde de başarılı bir eğitim süreci geçirdi. Gönen Anadolu Lisesi’nden birincilikle mezun oldu. Üniversite eğitimi sonrasında 2 yıl İstanbul Çırağan Sarayı’nın saray yenilenmesi çalışmasında yer aldı. Bir süre Gönen’de Teknik İnşaat ‘la çeşitli projelere imza attıktan sonra önce 2009 Şubat ayında kendisine ait olan Çamurcu Mimarlık Bürosu’nu açtı.

Çamurcu Mimarlık Bürosu’nda projeler, hazırlık aşamasında bilgisayar ortamında 3 boyut olarak tasarlanıp çiziliyor. Bina tasarımları, müşterilerin isteğine göre hazırlanıp, ruhsat aşaması da dahil olmak üzere yapılıyor. Müteahhitlik firmaları ve bireysel başvurularda, villa, apartman, bina, özel köy evi, iş yeri projeleri, peyzaj (bahçe düzenlemesi) tasarımları Çamurcu Mimarlık Bürosu tarafından gerçekleştiriliyor. Gönen merkez ve köylerimizde kurulacak binalar ve evler için, özel çizimler yapılıyor. Mimarlık mesleğini severek yaptığını söyleyen Mimar Özlem Tarkan, bugüne kadar, çok çeşitli tasarım ve projelere imza atmış ve önemli projelerde de yer almış olmaktan mutlu olduğunu belirtiyor.

2 yıl önce Gönen’de açılan Çamurcu Mimarlık Bürosu, Akçaali Mahallesi, Atatürk Caddesi No:6 adresinde Postahane karşısında hizmetine devam ediyor.

______

Cuma, 01 Nisan 2011 08:50 – NİLGÜN – Gönen Gündem Gazetesi

_______

haberler

Share post:

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir